En Son Makaleler
Home / Medyum / İzmir Medyum

İzmir Medyum

İzmir Medyum açısından gerçekten zengin bir bölge. Tabi ki her medyum olduğunu iddia eden medyum olmayabiliyor. Ama günümüzde teknolojik gelişmeler sayesinde medyum kişilere ulaşma imkanlarımız geçmişe göre çok daha geniş. İnternette yapacağınız detaylı bir araştırmayla rahatlıkla medyum kişilere ulaşabiliriz. Örneğin arama motoruna İzmir medyum yazarak dahi birçok medyumun referanslarına ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ama dikkat etmemiz gereken şey gerçek medyum ilanları kadar internet üzerinden oldukça fazla sayıda sahte medyum ilanları da var. Sahte ilanları gerçeklerinden ayırt etmek için araştırma yapmamız gerekiyor.

Medyumluğun tarihi çok eskilere dayanmakta. Ve medyumluğun kendine göre belli başlı kuralları vardır. Herkes bu yeteneğe sahip olmadığı gibi (hatta çok az kişi vardır bu yeteneğe sahip olan) her sahip olanın da medyum olarak nitelendirilmesi doğru değildir. Bir kere her şeyden önce bir medyum medyumluk konusunda yeterince bilgi ve birikime sahip olmalıdır. Sadece bilgi birikim de bu konuda yeterli değildir aynı zamanda medyumluğun getirdiği birtakım sorumluluk ve gereklilikler vardır, medyum kişinin bunlara da düzenli bir şekilde uyması gerekir. Aynı zaman da bir medyum yeteneğine asla kötü amaçlar için kullanmamalıdır.

Medyum ve Gizlilik

Bir medyum yaptığı iş dolayısıyla gizliliğe önem vermelidir. Kendisinden yardım isteyen bir kişiyi hiçbir şekilde ifşa etmemelidir. Ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini ve sorunlarını başka kimseye anlatmadan kendilerinden istenen yardımı karşısındakine vermelidir. Bir medyum trans halindeyken karşısındaki kişinin ruhuyla veya herhangi bir bedende bulunmayan, ruhlar alemindeki bir ruhla iletişime geçebilir. Bu ona bahşedilmiş bir yetenektir fakat bu yeteneğini çok sık açığa çıkarmamalı ve sadece maddi çıkarı için kullanmamalıdır. Gerçek bir medyum karşısındaki ruha sevgiyle yaklaşır ve onunla sağlıklı bir iletişim kurar. Ve bu sayede size de yardımcı olabilir.

Hakkımda admin

Check Also

danimarka medyum

Danimarka Medyum

Danimarka Medyum Nasıl Çalışıyor? Dünyanın varoluşundan itibaren insanlar her zaman gelecekte olacağı planlama ve gelecekte …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir