En Son Makaleler
Home / Medyum / İstanbul Medyum

İstanbul Medyum

İstanbul Medyum

İstanbul medyum sayısı oldukça fazla. Türkiye’nin hatta dünyanın en kalabalık şehirlerinden olan İstanbul’da oldukça fazla sayıda medyum mevcut. İnternette yüzlerce ilan var fakat hepsi gerçek değil, bazıları yanıltıcı olabiliyor. Bu yüzden İstanbul medyum araştırmalarını iyi yapmanız gerekiyor. Medyumluk geleneği yüzyıllardır devam etmekte. Çok eski zamanlarda medyumların kutsal olduklarına ve bu yeteneklerinin onlara tanrı tarafından bahşedildiğine inanılırdı. Hatta eski Orta Asya Türklerinde bazı özel yetenekleri olduğuna inanılan bu kişilere şaman, kam ve baksı gibi isimler verilmiştir. Günümüzde medyumlara inanç hala devam etmekte. Medyum olduğuna inanılan bu kişilerin öngörü yeteneklerine güvenen insanlar belli başlı durumlarda bu kişilere danışıyorlar. Medyum kişiler farklı ruhlarla kurduğu iletişimler sayesinde bazı öngörüler elde ediyorlar ve bu öngörülerden belli başlı kehanetler çıkarabiliyorlar. Gerçekten böyle bir yeteneğe sahip olan insanların var olup olmadığı çoğu kişi tarafından sorgulanıyor.

Günümüzde bilimsel olarak açıklanamayan, metafizik olaylar diye tabir ettiğimiz olayların algılamakta ve açıklamakta zorluk çekmekteyiz. Birçok kişi bu tarz olay ve durumların safsata olduğunu düşünse de bilmemiz gereken bir şey var ki bu evrende var olan her şeyin bir enerjisinin var olduğu ve bu enerjinin hiçbir zaman tamamen kaybolmasının mümkün olmamasıdır.

Medyumluk Falcılık Değildir

Medyumlar sıklıkla falcılarla karıştırılır, bazı kişiler medyumların modern falcılar olduğunu ve bütün bunların birer safsatadan ibaret olduğunu iddia ederler. Oysaki medyum falcının ihtiyaç duyduğu tarot kartları, su, kahve, kurşun vb. aracı hiçbir şeye ihtiyaç duymazlar. Çünkü medyumların direk kendisi ruhlar alemiyle bu alem arasındaki birer aracıdır. Medyumlar ortaya koydukları belirtilere göre fiziksel ve zihinsel medyumlar olarak ikiye ayrılırlar. Ayrıca bir medyum ilişki esnasında bilinçli olabileceği gibi bilinci kaybetmiş, transa geçmiş bir halde de iletişim kurabilir.

Hakkımda admin

Check Also

danimarka medyum

Danimarka Medyum

Danimarka Medyum Nasıl Çalışıyor? Dünyanın varoluşundan itibaren insanlar her zaman gelecekte olacağı planlama ve gelecekte …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir