En Son Makaleler
Home / Büyüler / Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

İki seven insanı birbirinden soğutma, karı-kocayı birbirinden soğutma, evden, işten, kendinden soğutma gibi çeşitleri vardır. Büyü birbirini seven insanları ayırmak için daha çok kullanılmaktadır. Büyü yaptırırken iyi karar verilmeli ve ona göre yaptırılmalıdır. Öyle ki soğutma büyüsü ile birbirlerini sevdiğini söyleyen insanlar artık birbirlerinden nefret eder hale gelmektedir. Büyüler sadece olumlu şeyler için değil insanları birbirinden ya da bir şeyden soğutmak için yapılarak kişiler olaylara kendileri yön vermeye çalışmaktadır. Aslında büyünün yapılış amaçlarından birisi de budur, hayatımızda olmasını istediğimiz şeylerin olması için ya da hayatımızda kötü şey olduğuna inandığımız olguları ortadan kaldırmaktır. Başka bir tercih sebebi ise çevremizde olmasını istemediğimiz insanlar bizden uzaklaştırmak içinde büyüye başvurulabilir. Soğutma büyüsü sadece iki kişi için yapılan bir şey olmayıp, bir eşya, bir ev üzerinden aileye de yapılabilmektedir. Aslında kime ya da kimlere yapılırsa yapılsın insana yapıldığında ister istemez çevresindeki insanlarda kişiye yapılan büyüden olumlu ya da olumsuz şekilde etkilenebilir.

Büyü İle Soğutma

İnsanlar soğutma büyüsü yaptırırken, sadece iki seven insanı değil bunun yanı sıra içki ve kumarda soğutma, işten, evden, kendinden soğutma çeşitleri de bulunmaktadır. İnsanlar çevrelerindeki insan ya da eşyalarla bir bağ kurabilirler. Bu bağ bazen insanlar için faydadan çok zarar verebilir. Bu gibi durumlarla da soğutma büyüsü yaptırılmaktadır. Kişileri birbirinden soğutma büyüsü ile kişilerin arasına soğukluk girerek birbirlerine olan ilgi ve alakalarının kesilmesi sağlanır. İçki kumardan soğutma büyüsü ile de içki ve kumar bağımlısı kişilerin, içki içmemeleri ve kumar oynamamaları için yapılmaktadır. Bunun gibi soğutma büyüsü yaptırırken tartıp ölçmek, sonunu düşünerek karar verilmelidir. Hayat memnun olmadığımız olaylarla dolu olabilir.

Hakkımda admin

Check Also

Zayıflama Büyüsü

Zayıflama Büyüsü

Zayıflama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Kilo problemi son zamanlarda artan hazır gıdalarla birlikte başlıca sorunlarımızdan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir